KURUMSAL

GENEL MÜDÜR' DEN MESAJ

Bir kültür ve tarih şehri olan Erzurum’a hizmet etmek ve bu şehri geliştiren mekanizmada rol almak bizler için bir onur kaynağıdır.

Kıymetli Erzurumlular;
2012 yılında Erzurum Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresine bağlı olarak kurulan ESKER A.Ş. geliştirilen vizyonu ile şehrin kalkınmasına katkı sunuyor. Sayın Mehmet Sekmen’in modern hizmet anlayışı ile 2014’te yenilenen ESKER; kısa sürede mevcut yapısını iyileştirmekle yetinmeyerek şehre yeni bir soluk getirecek büyük projelerini de hayata geçirdi.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet SEKMEN’in verdiği görevlendirme ile bir yandan belediyecilik hizmetimizi gerçekleştirirken; diğer yandan da Erzurum kültür ve medeniyetinin temellerini oluşturan değerler hususunda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Uzmanların yapmış olduğu değerlendirmeler neticesinde ERZEN Gıda Ürünleri ile şehrin eşsiz lezzetteki yöresel ürünleri başta şehrimiz olmak üzere tüm Türkiye’ye sunmayı hedefliyoruz. 

Hedeflerimiz doğrultusunda atmış olduğumuz en önemli adımlardan biri de ERZEN DERİ Atölyesi’dir. Büyükbaş hayvancılığın merkezi olan Erzurum’da sanatsal değeri olan dericilik mesleğini icra ediyoruz. Tüm bunların yanı sıra artan ihtiyaçlara kalıcı çözümler getirmek ve Erzurum’un değerlerini halkımıza sunmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen bu hedeflere ulaşmada bize güç, gayret ve heyecan vermektedir.

Saygıdeğer Erzurumlular;
Hepimiz tarafından bilinmektedir ki; Erzurum gerek aldığı göç oranı  gerek bünyesinde barındırdığı üniversiteler ile gerekte olimpiyat şehri olması hasebiyle her geçen gün biraz daha büyümekte ve gelişmektedir. Görevi devraldığımız 2014 yılından beri bu gelişime katkı sunmak için çözüm odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Profesyonel kalite anlayışı ile yolumuza devam ederken yaşanabilir bir ülkeyi çocuklarımıza bırakacak olmanın vermiş olduğu sorumlulukla ilerliyoruz.

 

                                                                                                                                                 Baran Zahit TÜRK
                                                                                                                                                 ESKER A.Ş. Genel Müdürü


E-BÜLTEN E-Bülten’ e kaydolun yeni projelerden tam zamanında haberiniz olsun.    
© 2016 ESKER - Murat Paşa Mahallesi Yenikapı Caddesi İştirakler Daire Başkanlığı Kat: 3 Yakutiye/ERZURUM